המעבר לאנרגיה ירוקה כבר מזמן נכנס לחיינו, ויש כיום מספר לא מבוטל של תעשיות וארגונים ברחבי העולם שפועלים כדי לקדם את הנושא. האידיאל הוא שכולנו נצרוך ונשתמש באופן יומיומי בחשמל המופק מהשמש באמצעות מערכות סולאריות. העולם המדעי והטכנולוגי עובד במרץ על שדרוג המערכות הסולאריות כדי לשפר את נראותן ותפוקתן, להוזיל את עלויות הייצור ובהתאמה את עלויות הרכישה וההתקנה שלהן. כמובן שהמטרה היא בראש ובראשונה לשמור על איכות הסביבה ולהפחית את זיהום האוויר שהוא תוצר לוואי של תהליך הפקת אנרגיה מתכלה. אין ספק שמדובר במהפכה של ממש וככזו היא מלווה ביתרונות משמעותיים, אך ישנם גם מספר חסרונות שכדאי להכיר. להלן רשימה מפורטת של יתרונות וחסרונות של אנרגיה סולארית וניצולה.

אנרגיה סולארית – יתרונות

היתרונות הטמונים בשימוש באנרגיה סולארית הם רבים וביניהם:

אנרגיה סולארית – חסרונות

מערכות סולאריות  אמנם מציעות יתרונות רבים, אך לצד כל אלה, קיימים גם מספר חסרונות. מדובר בעיקר בחסרונות טבעיים, שעתידים להיפתר באופן חלקי או מלא באמצעות פיתוחים טכנולוגיים. אלו החסרונות העיקריים: 

כך תפיקו את המקסימום מהמערכת הסולארית שלכם

מערכות להפקת אנרגיה סולארית מצריכות תחזוקה מועטה. כל שעליכם לעשות בשביל לשמור על100% נצילות ותפוקה לאורך כל ימות השנה הוא לשמור עליה נקייה. כך תיהנו מיתרונותיה הרבים,  תנצלו עד תום את הפוטנציאל הכלכלי שלה ותשמרו על אחריות היצרן.

הדרך הטובה, הנוחה, היעילה, המשתלמת והבטוחה ביותר לנקות את הפאנלים הסולאריים היא להשתמש במערכת ניקוי אוטומטית. המערכת שלנו – RST NightWash, שוטפת ומנקה מדי יום כבר למעלה מ-2 מיליון פאנלים סולאריים ברחבי העולם. המערכת מנקה את הפאנלים הסולאריים באופן עצמאי ואוטומטי בהתאם להגדרות הראשוניות המוגדרות לה, ודואגת שהפאנלים ישארו נקיים עד הסנטימטר האחרון ללא התערבות אקטיבית מצידכם – ובכך תאפשר לכם למקסם הכנסות ורווחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.