אודות חברת RST

חברת RST Cleantech היא חברה מובילה בארץ ובעולם בפתרונות ניקוי אוטומטיים למערכות סולאריות. RST הוקמה בשנת 2013 על ידי רועי שדה ויזמים נוספים שעבדו במשך שנים בתעשיית הסולאר הישראלית ולמדו להכיר מקרוב את האתגרים הייחודיים הקשורים בתחזוקה וניקיון של פאנלים סולאריים.

פיתוח מערכת השטיפה האוטומטית NightWash של RST נולד מתוך זיהוי הצורך של בעלי מערכות סולאריות לתחזק את הפאנלים הסולאריים שלהם באופן פשוט ונוח אשר יבטיח פאנלים נקיים ותפוקה מקסימלית לאורך זמן, כל זאת תוך שמירה על כתב האחריות של יצרני הפאנלים.

לוגו

לקוחות ממליצים

ניקוי מערכות סולאריות

“לנו בקיבוץ גלעד חשובה לא רק נצילות הפנלים, אלא גם הקפדה על בטיחות.  עם מערכת שטיפה אוטומטית של RST המערכות נקיות כל השנה,  ללא כניסה תדירה של שוטפים ידניים לשטח הקיבוץ וללא דריכה על גגות הרפתות”

רון מרדכי, מנהל עסקים | קיבוץ גלעד

ניקוי מערכות סולאריות

“למרות ששכרנו חבילה של 6 שטיפות בשנה, המערכות לא הניבו תפוקה מקסימלית לאורך זמן. עם מערכת RST הפאנלים נקיים כל השנה והתפוקה עלתה ב-13%. יש לנו שליטה מלאה דרך אפליקציה ואף אחד לא נדרש לעלות ולדרוך על גג אזכורית”

אסף פישביין | עין עירון

ניקוי מערכות סולאריות

“מערכת של RST התגלתה כיעילה יותר מאשר דמיינו – הופתענו לגלות עד כמה נקיים היו הפאנלים, ללא מאמץ מצידנו. בתום שנת שימוש במערכת, עלתה התפוקה של הפאנלים שלנו בכ-6%”

משה הראל, מנכ”ל מפעלי תוסף | אלון התבור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: