מחשבון סולארי הוא כלי יעיל לביצוע חישוב פשוט ומהיר של היקף ייצור חשמל בפאנלים סולאריים. חשוב לזכור שהתוצאות המתקבלות על-ידי המחשבון הינן בגדר אומדן ולא יותר מכך, ויש להתייחס אליהן בהתאם. אם יש לכם פאנלים סולאריים או שאתם מתעניינים בהתקנתם, ולא בטוחים אם כדאי לכם לעשות זאת – קראו את השורות הבאות.

למי מיועד השימוש במחשבון סולארי – ומה התועלת שלו?

המחשבון מיועד לכל מי שיש להם מערכת סולארית או ששוקלים להשקיע ברכישת והתקנת פאנלים סולאריים ורוצים לקבל סדר-גודל בכל הנוגע ל-

אילו נתונים מניב המחשבון?

מחשבון סולארי יניב לכם את הנתונים הבאים:

אילו נתונים אתם צריכים בשביל להשתמש במחשבון סולארי?

על-מנת להשתמש במחשבון אתם צריכים להשיג 4 נתונים פשוטים: 

לאחר שתזינו את הנתונים יתקבלו תוצאות החישוב באופן מיידי. אם אתם רוצים לבדוק אפשרויות שונות, תוכלו להמשיך ולהזין נתונים שונים ולבדוק את פוטנציאל התשואה וההכנסות המשוערות הצפויות לכם משימוש במערכת.  

תחזוקת מערכת סולארית למקסום ההכנסה הפוטנציאלית

מחקרים המחישו שתפוקת החשמל של מערכות סולאריות עלולה לרדת בשיעור של עד 30% ללא ניקוי נכון ושוטף. באמצעות RST Nightwash, מערכת אוטומטית לניקוי פאנלים סולאריים, תוכלו להגיע ל-100% נצילות ותפוקה ולמקסם את ההכנסות שלכם מהמערכת שברשותכם – וזאת עם 0% מאמץ מצידכם. בנוסף לתמורה הכלכלית הישירה, באמצעות המערכת האוטומטית של חברת RST:

למי מיועדת מערכת RST Nightwash?

המערכת שוטפת בכל יום מעל ל-2 מיליון פאנלים סולאריים ברחבי העולם. היא מתאימה למערכות סולאריות מסחריות וגדולות בכל טווח הגדלים, החל מ-50KW ועד ל-250KW ומעלה.

כמובן שכאשר מדובר במערכת סולארית מסחרית, משמע מערכת בעלת תפוקת חשמל גבוהה יותר מאשר מערכת סולארית ביתית, פוטנציאל ההכנסות והרווחים עולה גם הוא באופן משמעותי. בהינתן מצב שכזה, חשוב עוד יותר לדאוג לנקות את הפאנלים הסולאריים באופן אידיאלי ונכון, ובכך למקסם את הרווחים עד תום. 

מערכת RST Nightwash מגיעה עם שירות התקנה מלא ואחריות מלאה על כל מרכיביה. לייעוץ וקבלת פרטים נוספים אודות המערכת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.