מערכת שטיפה אוטומטית למערכות סולאריות
לוגו RST

ניקוי גגות סולאריים באופן אידיאלי באמצעות פיתוח ישראלי מצליח ובינלאומי

ישנו פיתוח ישראלי שמנקה מעל ל-2 מיליון פאנלים סולאריים בכל יום ברחבי העולם – כולל כמובן גם כאן בישראל. מדובר בין היתר בניקוי גגות סולאריים של חממות חקלאיות, רפתות ומפעלים שניתן למצוא במושבים, קיבוצים, יישובים, שטחים פתוחים ושטחים חקלאיים רבים. שם הפיתוח הוא RST Nightwash – מערכת אוטומטית לניקוי פאנלים סולאריים. המערכת מנקה אותם באופן מדויק, בטוח, יעיל ובהתאם להוראות היצרן, ועוזרת לבעלי הפאנלים לשמור על התפוקה שלהם ולמקסם הכנסות ורווחים בשגרה.

 

 

הפוטנציאל הטמון בשמש הישראלית

התקנה של מערכות סולאריות בישראל היא עניין מתבקש בהתחשב באקלים החם השורר כאן במרבית ימות השנה. למעשה גם בימי החורף הישראלי הקליל ניתן להפיק כמות גדולה של אנרגיה סולארית. למערכות סולאריות אלו יתרונות רבים ומגוונים:

  • השגת חיסכון ניכר בהוצאות החשמל
  • הפקת רווחים באמצעות מכירת עודפי אנרגיה
  • התייעלות אנרגטית והשגת עצמאות אנרגטית
  • שמירה על איכות הסביבה – ועוד

 

בעוד בכל ארץ ומדינה בעולם ניתן להפיק כמות מסוימת ומשתנה של אנרגיה סולארית – בישראל ניתן להפיק כמות אדירה בכל ימות השנה. בגלל שהפוטנציאל האנרגטי בישראל גבוה – כך גם פוטנציאל התועלת והתפוקה שניתן להפיק מאותן המערכות, ובפרט ממערכות מסחריות גדולות.

הפוטנציאל הזה לא חמק מעיניהם של גורמים עצמאיים ועסקיים שמבקשים לרתום את האנרגיה הטבעית של השמש, ולראיה אכן ניתן לראות מערכות סולאריות רבות ברחבי המדינה והכמות שלהן רק עולה עם הזמן.

 

 

פיתוח כחול-לבן להפקת אנרגיה ירוקה

בשביל לשמור על 100% נצילות ותפוקת חשמל יש לדאוג לנקות ולתחזק את המערכת הסולארית באופן שוטף. ניתן לעשות זאת באופן ידני, באמצעות חברת ניקוי, באמצעות רובוט לניקוי פאנלים סולאריים, או באפשרות הטובה ביותר: על-ידי פיתוח כחול-לבן מתקדם וחדשני, שמנקה מעל ל-2 מיליון פאנלים סולאריים בכל יום בכל רחבי העולם.

המערכת פותחה בשנת 2013 על-ידי יזמים ישראלים שזיהו את הצורך הברור והמיידי של בעלי המערכות הסולאריות לתחזק את הפאנלים של אותן המערכות בצורה אוטומטית, קלה, מדויקת ויעילה במטרה לשמור על 100% נצילות ותפוקת חשמל וכך גם על 100% תועלת ופוטנציאל רווחים והכנסה.

 

 

מהם היתרונות של מערכת RST לניקוי גגות סולאריים?

מערכת RST Nightwash מגלמת יתרונות אדירים לבעלי מערכות סולאריות שזקוקים לשירותי ניקוי גגות סולאריים. המערכת תעניק לכם:

  • ניקוי מדויק לפאנלים הסולאריים שלכם עד לס”מ האחרון כך שהם ישמרו על 100% נצילות ותפוקת חשמל ואתם תמקסמו את הרווחים וההכנסות הטמונים בהם
  • ניקוי בהתאם להוראות היצרן למען שמירה על אחריות היצרן ושמירה על ביצועי המערכת לאורך שנים רבות
  • ניקוי בטוח ללא צורך במגע יד אדם, ללא צורך בעלייה לגג וללא הסכנות הכרוכות בביצוע טעויות אנוש הן מבחינת חיי הפאנלים והן מבחינת חיי אדם
  • ניקוי ללא מאמץ כלל – המערכת תנקה את הפאנלים הסולאריים שלכם בזמנים קבועים ובאופן אוטומטי לחלוטין, ללא צורך בהתערבות מצידכם, ולאחר שתגדירו אותה באופן פשוט וקל באמצעות אפליקציה ייעודית
  • ניקוי שיחסוך לכם משאבים, כח אדם, זמן עבודה ואת ההוצאות הכרוכות בשימוש בשירותי ניקוי חיצוניים

 

 

טכנולוגיה ישראלית מוכחת לניקוי גגות סולאריים

המערכת הטובה בעולם, שמנקה כבר מעל ל-2 מיליון פאנלים סולאריים בישראל ובעולם, יכולה לנקות גם את הפאנלים הסולאריים שלכם. אם אתם רוצים לוודא שאתם מנצלים באופן מלא את הפוטנציאל הגלום במערכת, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם או ליצור קשר במספר 03-6732023 לצורך קבלת ייעוץ אישי.

שמש
השאירו פרטים

תוכן עניינים

רק פאנלים נקיים מספקים
שמש
השאירו פרטים

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: