מערכת ניקוי פאנלים סולאריים – הדרך האידיאלית למקסם רווחים

הפאנלים הסולאריים שלכם מצריכים תחזוקה שוטפת בשגרה בשביל שתוכלו להפיק מהם את המיטב ולמקסם הן את תפוקת החשמל והן את הרווחים שהם מניבים לכם. ללא ניקוי שוטף ומדויק, תפוקתם תרד בעשרות אחוזים בעקבות הצטברות של לכלוך ואבק. מבין הדרכים האפשריות לנקות ולשטוף אותם, הדרך האידיאלית מכל בחינה אפשרית היא להשתמש במערכת ניקוי פאנלים סולאריים מסחריים.

ניקוי ללא התערבות וללא מגע יד אדם

כשמשתמשים במערכת לניקוי פאנלים סולאריים – אין צורך במברשות, רובוטים או כח אדם. אין צורך לעלות לגג ולסכן חיי אדם או לחילופין לפגוע בפאנלים בשל טעויות אנוש מצערות שתמיד יכולות להתרחש כשמנקים את הפאנלים באופן ידני. המערכת אוטומטית לחלוטין ועושה את הכל בכוחות עצמה ולא מצריכה מכם או מאף אדם אחר התערבות פרקטית בשגרה. ניתן לשלוט בה ולתפעל אותה במידת הצורך באופן פשוט וקל באמצעות אפליקציית RST שמגיעה ביחד איתה. העובדות הללו יעניקו לכם הרבה שקט נפשי ושקט תפעולי.

מערכת ניקוי פאנלים סולאריים חוסכת לכם הוצאה

מערכת RST Nightwash מגלמת חיסכון כפול כלכלי עבורכם. החיסכון הראשון טמון במקסום תפוקת ונצילות החשמל של הפאנלים הסולאריים שלכם והגעה ל-100% תפוקה – ממש כמו שהתכוון היצרן. החיסכון השני טמון בביטול הצורך בניקוי ידני ובשכירת שירותי ניקוי חיצוניים. המערכת פועלת באופן מדויק ועושה את הכל בכוחות עצמה – וכך חוסכת לכם הוצאה.

שמירה מלאה על אחריות היצרן

מערכת RST Nightwash תשמור הן על המערכת הסולארית שלכם והן על אחריות היצרן שלה מהסיבה הפשוטה שהיא מתחזקת את המערכת ואת הפאנלים שלה בהתאם להנחיות היצרן:

  • המערכת משתמשת במתזים ייעודיים, ולא משתמשת במברשות ובציוד מסוג אחר לניקוי הפאנלים סולאריים, שעשויים לשרוט אותם, לסדוק אותם ולפגוע גם בתפוקה וגם באחריות.
  • המערכת משתמשת בטכנולוגיית סינון והנדסת מים ייחודית ושוטפת את הפאנלים הסולאריים שלכם רק באמצעות מים מטופלים בלחץ נמוך – מים ללא כימיקלים, מינרלים, מלחים וחומרי ניקוי.
  • המערכת שוטפת את הפאנלים הסולאריים בתדירות קבועה ומונעת הצטברות של לכלוך ואבק. היא זאת בשעות התואמות את ההנחיות – שעות הלילה הקרות או שעות הבוקר המוקדמות.

100% נצילות ותפוקה

בשל העובדה שמדובר במערכת אוטומטית ומדויקת, שעובדת באופן קבוע ובהתאם להנחיות היצרן, ומבטלת מראש את הסיכונים הכרוכים בטעויות אנוש – היא מבטיחה לכם נצילות חשמל מלאה שאופציות ניקוי אחרות לא יכולות להבטיח. מקסום נצילות ותפוקת החשמל של הפאנלים משמעותו מקסום ההכנסה והרווח הכלכלי שלכם וכמו כן גם מקסום מרכיב השמירה על איכות הסביבה.

מעל ל-2 מיליון פאנלים סולאריים

מעל ל-2 מיליון מערכות סולאריות ברחבי העולם כבר נהנות באופן קבוע מניקיון ותחזוקה הניתנות להן בכל לילה, באופן אוטומטי וללא התערבות או מגע יד אדם, על ידי RST Nightwash – מערכת ניקוי פאנלים סולאריים. המערכת יכולה לשרת גם אתכם ולאפשר לכם ליהנות מהשקט הנפשי, השקט התפעולי והרווח הכלכלי הטמונים במערכת סולארית בעלת 100% נצילות ותפוקת חשמל.

מערכות סולאריות
ניקוי מערכות סולאריות
ניקוי מערכות סולאריות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: