ניקוי לוחות סולאריים

ניקוי לוחות סולאריים: לוח נקי = מקסום הרווח הכלכלי

הלוחות הסולאריים שלכם שווים לכם כסף כבר עכשיו. הם חוסכים בהוצאות החשמל ומניבים הכנסה פאסיבית. אבל הנה שאלה מעניינת – האם אתם יכולים למקסם את הרווח שלכם מהם? אם אתם לא משתמשים במערכת אוטומטית לניקוי לוחות סולאריים – התשובה היא בפירוש – כן. אם אתם רוצים לדעת יותר, כדאי שתמשיכו לקרוא ותקבלו את ההסבר.

ניקוי לוחות סולאריים ממקסם את התפוקה שלהם

מחקרים מראים באופן חד-משמעי שניקוי חלקי או לקוי של לוחות המערכת הסולארית פוגע בצורה משמעותית בתפוקת החשמל שלה. יש מחקרים שמדברים על ירידה של עד 30% בתפוקה ללא ניקוי שוטף, אך יש מחקרים שמדברים גם על נתונים גבוהים בהרבה, כמו עד 50% ועד 85%.

כמובן שיש מספר פרמטרים שמשחקים כאן תפקיד, אך בכל מקרה מידת ההשפעה היא משמעותית ובהחלט לא עניין שכדאי להתעלם ממנו, ובפרט כשמדובר במערכות סולאריות מסחריות, תעשייתיות וגדולות. אם כבר עשיתם החלטה טובה ונבונה, והתקנתם לוחות סולאריים חסכוניים לעסק ולסביבה – למה לא לנצל את התועלת שלהם עד תומה?

ניקוי שהוא לא רק מועיל, הוא גם חוסך הוצאות ומאמצים

אם משתמע שיש להשקיע יותר מאמצים, משאבי אנוש או כספים בשביל לבצע ניקוי לוחות סולאריים באופן איכותי, אז האמת היא הפוכה לחלוטין. לא רק שלא קשה יותר לנקות באופן אידיאלי וכמו שהיצרן מכתיב, זה אפילו קל, פשוט ובטוח יותר לביצוע אם משתמשים במערכת הניקוי הנכונה, וזוהי כמובן מערכת ניקוי אוטומטית למערכות סולאריות גדולות – מערכת RST NightWash. כך בדיוק תחסכו עם המערכת:

  • תחסכו בשעות עבודה ובכח אדם – כי לא תצטרכו לנקות את המערכת הסולארית בעצמכם או לשלוח עובדים שלכם לעשות זאת עבורכם, המערכת דואגת לנקות באופן אוטומטי ובכוחות עצמה בהתאם להגדרות שלכם
  • תחסכו בהוצאות על שירותי ניקוי ידניים – לא תצטרכו לשלם לחברת שטיפה חיצונית שתנקה את המערכת עבורכם
  • ממרחק וללא מאמץ – התפעול של המערכת מתבצע מרחוק וללא מאמץ כלל באמצעות אפליקציה ייעודית ואינטואיטיבית
  • תחסכו בסיכונים מיותרים – המערכת חוסכת בהעלאת עובדים לגובה מסוכן וכך שומרת על חיי אדם

  • תחסכו נזק ללוחות – מערכת RST NightWash תנקה את הלוחות הסולאריים שלכם באמצעות מים מטופלים בלבד. זאת ללא מינרלים ומלחים שיוצרים משקעי אבנית וקורוזיה, וללא כימיקלים וחומרי ניקוי, שעלולים לייצר אפקט הצללה שיפגע בתפוקת הלוחות ויעודד הצטברות של לכלוך בין השטיפות. בנוסף, המערכת מנקה את הפאנלים הסולאריים בזמן האידיאלי – לאחר שקיעת השמש ולפני זריחתה, משמע בשעות הלילה. בשעות אלו הפאנלים קרים, וככה נמנעים נזקים אפשריים, כמו סדיקת הזכוכית, שמתרחשים בעת שטיפה של פנל חם באמצעות התזת מים קרירים

כמה כסף תחסכו באמצעות מערכת RST NightWash לניקוי לוחות סולאריים?

מערכת אוטומטית תחסוך לכם לא מעט כסף, וזאת בשל מקסום תפוקת החשמל וביטול הצורך בניקוי ידני. מדובר בסכומים שמצטברים על-פני שנים רבות של שימוש והופכים למשמעותיים מאוד. להלן טבלה של רווח משוער ממוצע בשביל לסבר את העין ואת האוזן:

גודל המערכת בקילוואט (KW) הרווח שלכם
50 76,500 ₪
350 535,500 ₪
650 994,500 ₪
950 1,453,500 ₪
1,250 1,912,500 ₪
1,550 2,371,500 ₪
1,850 2,830,500 ₪

הנתונים בטבלה מחושבים לפי תעריף חח"י של 45 אגורות ל-KW לתקופה של 20 שנים. כמובן שהחיסכון המצטבר בפועל מושפע גם מגורמים סביבתיים משתנים, ועל כן כדאי להוסיף – טל"ח.

החברות והעסקים מעידים על עלייה ברורה בתפוקת ונצילות החשמל

מערכת RST NightWash לניקוי פאנלים סולאריים מנקה בכל יום בשנה מעל ל-2 מיליון לוחות סולאריים מסחריים ברחבי העולם. מלבד המחקרים שמוכיחים את יעילותה מעל לכל צל של ספק, הלקוחות עצמם מעידים על מקסום בתפוקה ומקסום ההכנסה שלהם. בסופו של יום, החשבון הוא פשוט: לוח נקי = תפוקת חשמל אידיאלית = הכנסה מקסימאלית.

מערכות סולאריות
ניקוי מערכות סולאריות
ניקוי מערכות סולאריות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: